REJESTRACJA LOGOWANIE AKTUALNOŚCI
Mój koszyk (0)
          KSIĄŻKI           CZASOPISMA           GRY           PROGRAMY           EBOOKI           PAKIETY           PRENUMERATA           WYPRZEDAŻ           FAQ           O NAS              
WYSYŁKA GRATIS
JUŻ OD 100 ZŁ
         
PŁATNOŚCI PRZELEWEM
ORAZ PRZEZ PAYPAL
         

MorphOS - tom trzeci
Można już pobierać cyfrową wersję nowej książki dotyczącej systemu MorphOS. Jest to trzecia pozycja w serii ukazującej się od 2016 roku. W tomie trzecim autor przedstawia na konkretnych przykładach, jak poradzić sobie z czynnościami przydatnymi na głównym komputerze. W związku z tym książka przedstawia więcej kwestii sprzętowych, jak również praktycznych zastosowań sieciowych. Omówione zostały mniej popularne funkcje, typowe dla systemów wywodzących się z Amigi klasycznej, a także najprostsze sposoby migracji ze sprzętu klasycznego.

UWAGA: Wydanie na papierze zaczniemy wysyłać pod koniec września.
Deluxe Paint w kolorze
Ze względu na większą ilość zamówień drukujemy nową partię książek o programie Deluxe Paint - tym razem w kolorze! Książka obejmuje wersje 3, 4 oraz 5, ze szczególnym uwzględnieniem funkcji przeznaczonych dla układów ECS oraz AGA. Autor skupia się nie tylko na przedstawianiu różnych funkcji edytora, lecz także omawia techniki tworzenia grafiki i animacji z wieloma przykładami.

AKTUALIZACJA: Paczki z kolorowym wydaniem książki są już wysyłane!
AMIGA OS 3.9 w praktyce
Dostępny jest nowy ograniczony nakład książek o systemie AmigaOS 3.9. Obejmuje aktualizację systemu operacyjnego Amigi od wersji 3.1, poprzez 3.5, aż do ostatniej wersji przeznaczonej dla linii procesorów Motorola 680x0. Zawiera omówienie obsługi, instalacji i szerokiej konfiguracji oprogramowania.
Solid Gold w wersji cyfrowej
Gra zręcznościowa Solid Gold jest teraz dostępna w tańszej o 50% edycji cyfrowej! Zestaw zawiera obraz płyty CD, dyskietki, a także nalepkę na dyskietkę i podkłady na pulpit w kilku rozdzielczościach.

UWAGA: Dostępna jest także nowa partia pudełkowego wydania gry. Możną ją zamówić TUTAJ.
Amigazyn 25
Przygotowujemy specjalny numer Amigazynu! Zajmujemy się w nim tematyką szeroko pojętej emulacji. Pokażemy jak emulować Amigę na innych systemach, ale także jak emulować inne komputery na Amidze. Wśród popularnych platform ujęty jest nie tylko sprzęt taki jak Commodore 64 czy Atari ST, lecz także Acorn Archimedes, konsole Sega i inne. Bierzemy pod uwagę oprogramowanie dla procesorów Motorola 68k, a także PowerPC. Dodatkowym tematem w numerze jest odczytywanie danych z nośników sformatowanych na różnych komputerach, zarówno modelach retro, jak i nowoczesnych.

Wersja cyfrowa będzie dostępna we wrześniu, druk nastąpi w dalszej kolejności.
Jak zwykle dostępna jest też nowa prenumerata. Szczegółowe informacje można przeczytać TUTAJ.
Zapraszamy do kontaktu za pomocą czatu
Ze względu na obciążenie serwera zmieniamy formę kontaktu. Zapraszamy do wysyłania wiadomości za pomocą czatu na naszej stronie! Wystarczy kliknąć ikonę widoczną w prawym dolnym rogu. Czat jest obsługiwany przez Messengera, ale nie wymaga logowania, ani zakładania konta. Dzięki temu będziemy szybciej odpisywać na Wasze wiadomości, poza tym w ten sposób możemy wysyłać bezpośrednie odnośniki do naszych produktów. Zostań z nami w kontakcie!
Przedstawiamy nowe puzzle z Amigą 500
Czy marzysz o posiadaniu własnej kolekcji Amig? Komputery, które się nie zużywają, nie trzeba ich naprawiać, ani wymieniać kondensatorów? Teraz masz okazję - kup nasze puzzle z Amigą 500! Do ułożenia kompletna płyta główna z rozszerzeniem pamięci. Zestaw zawiera 192 elementy, a po ułożeniu puzzle ma wymiary 40,5x28,5 cm. Wszystko zapakowane w duże pudełko! Szczegóły można zobaczyć tutaj.

UWAGA: Zestawy będą pakowane w specjalne pudełka, aby zapobiec uszkodzeniom. Wysyłka już od 4 sierpnia.
Reedycja pierwszych numerów czasopisma Amigazyn
Dostępna jest cyfrowa reedycja numerów Amigazyn 1, 2 i 3, które były wydawane w latach 2014-2015. Komplet został przygotowany przez Adama Zalepę oraz Adama Mierzwę i obejmuje: czasopisma (PDF), Cover Dyski (ADF) oraz Cover CD (ISO). Dyskietki były dołączane do pierwszych dwóch numerów, natomiast w numerze 3 można było otrzymać płytę CD. Nowe wydanie posiada poprawione błędy, poza tym strony zostały pokolorowane.

O historii powstawania reedycji można przeczytać na stronie Retro Guide.
Przypominamy również, że numery Amigazyn 1 i 3 są dostępne w wersjach papierowych (bez dodatków).
Nowe książki o systemie MorphOS
Adam Zalepa na swoim blogu Retro Guide publikuje nowe informacje o książkach na temat systemu operacyjnego MorphOS. W najbliższym czasie wysyłane będą: tom pierwszy w wersji polskiej oraz tom drugi w wersji angielskiej. Natomiast tom trzeci będzie dostępny pod koniec sierpnia.

Więcej można przeczytać na TEJ STRONIE.
RetroKomp 18 oraz prenumerata z płytą muzyczną
Rozpędzamy się! Już za miesiąc nowy numer magazynu RetroKomp. Znajdziecie w nim duży artykuł o sposobach digitalizacji dźwięku oraz obrazu na różnych komputerach (wraz z obróbką danych). Poza tym testowaliśmy kartridż Ultimate II+ dla Commodore 64 oraz kompatybilność nowych emulatorów dla Rasperry Pi. Zajmujemy się też mało znanymi programami muzycznymi na Atari, jak również wykorzystaniem oraz twardego dysku na ZX Spectrum. Więcej szczegółów można zobaczyć tutaj.

Prenumeratorzy numeru 18 otrzymają prezent: płytę muzyczną LIV - Dream Town!
Wersję cyfrową można już pobierać, niedługo będzie dostępna wersja papierowa.
NOWA KSIĄŻKA: AMIGA OS 3.1. 1001 stron z poradami i blog autora
Przygotowaliśmy nowe wydanie książki, która do tej pory była dostępna tylko jako eBook. Jest to pozycja zbierająca informacje zawarte w serii AMIGA OS 3.1 wydanej w latach 2013-2014. Autor poprawił i uzupełnił treść, a wszystko zawiera się na aż 1000 stronach! Ze względu na nietypowe wydanie, wersja eBook będzie dostępna już za tydzień, natomiast druk zostanie wykonany po zebraniu minimalnej ilości zamówień, czyli 50 egzemplarzy. Aktualna ilość zamówionych sztuk będzie widoczna na stronie produktowej i aktualizowana na bieżąco.

Jednocześnie Adam Zalepa utworzył swojego bloga pod nazwą Retro Guide, w którym będzie publikował artykuły oraz komentarze dotyczące swoich wydawnictw. Jak sam pisze: Na stronie Retro Guide będę publikował informacje o moich starych i nowych projektach, jak również artykuły o konkretnych zastosowaniach komputerów retro, włączając w to także retro pecety. Na blogu Retro Guide możecie przeczytać o historii powstania nowego wydania, a także zobaczyć przykładowe strony z nowej książki. Zapraszamy do współpracy!
DODRUK: RetroKomp
Wysyłamy nową partię archiwalnych numerów magazynu RETROKOMP, w tym numeru specjalnego RETROKOMP 15 - przygotowanego z okazji atarowskiej imprezy Silly Venture!

Numer drukowany jest w kolorze, dołączamy do niego dyskietki z demonstracyjną wersją gry Verge World: Icarus Rising (dla Amigi i Atari ST).
DODRUK: Amiga od A do Z
Kolejną na nowo drukowaną książką jest Amiga od A do Z! Jest to reedycja książki wydanej w 1998 roku. Oryginalny tekst został poprawiony i uzupełniony. Autor zaprasza Czytelników do poznania komputerów Amiga - zarówno ich systemu operacyjnego, dodatkowego oprogramowania, jak również elementów sprzętowych.

Zamówić można samą książkę lub zestaw w wersji pudełkowej zawierający dodatki.
AKTUALIZACJA: Książki są już wysyłane!
Paczki wysyłamy także kurierem InPost
Informujemy, że paczki są aktualnie wysyłane również za pośrednictwem usługi kurierskiej firmy InPost. Dodatkowo, usprawniliśmy listę Paczkomatów widoczną podczas składania zamówienia, po zalogowaniu na swoje konto. W razie braku wybranego Paczkomatu na liście, prosimy o wpisanie jego symbolu w uwagach do zamówienia.
Amigazyn 24/2021
Pracujemy nad kolejnym numerem Amigazynu! Tym razem zajmiemy się tematami sprzętowymi, takimi jak rozszerzanie pamięci, podłączanie myszek i klawiatur od peceta oraz odnawianie kolejnej Amigi 600. Poza tym, dużym tematem jest przegląd najlepszych gier działających na wszystkich modelach Amigi. Weźmiemy pod uwagę zarówno komenrcyjne, jak i darmowe - starsze i nowsze. W numerze znajdziecie też szkółkę tworzenia trójwymiarowych krajobrazów w programach takich jak Scenery Animator i Vista Pro.

AKTUALIZACJA: Nowy numer jest już wysyłany! Wersja cyfrowa jest dostępna do pobrania po zalogowaniu na swój profil.
DODRUK: Książki o systemie operacyjnym AmigaOS 3.1
W dalszym ciągu uzupełniamy magazyn! W drugiej połowie marca gotowy będzie nowy nakład książek z serii AMIGA OS 3.1. Zaczynamy od pozycji, na którą mamy największą ilość zamówień, czyli od tomu trzeciego. W dalszej kolejności dostępne będą dwa pozostałe.

AKTUALIZACJA: Książki AMIGA OS 3.1 - tom pierwszy i tom trzeci są wysyłane, czekamy jeszcze na dostawę tomu drugiego.
DODRUK: Zapomniana królowa maszyn
Realizujemy dodruk kolejnych pozycji. Książka Zapomniana królowa maszyn była po raz pierwszy wydana w 2015 roku i od tego czasu doczekała się już kilku na nakładów. Zapraszamy także do przeczytania recenzji autorstwa Rafała Chyły.

AKTUALIZACJA: Nowy nakład jest już dostępny, książki są obecnie wysyłane.
Szczegółowe informacje o produktach
Wprowadzamy nową sekcję zawierającą aktualizowane informacje na temat produktów. Jest ona widoczna po ostatniej kolumnie, na każdej stronie produktowej (po prawej). Wystarczy wybrać przedmiot na liście, aby informacje pojawiły się automatycznie. Będziemy tu umieszczać dane o aktualnej dostępności, jak również o zmianach pojawiających się w książkach i czasopismach. Informacje są wprowadzane już teraz, ale uzupełnienie wszystkich zajmie nam więcej czasu. Dlatego aktualizacje będzie pojawiać się sukcesywnie, w miarę kolejnych premier produktów.
Jubileuszowy magazyn Amiga NG numer (10) 01/2021
Jest już dostępny nowy numer magazynu Amiga NG, z wyjątkową okładką! W środku same duże tematy, między innymi wybór sprzętu dla AmigaOS 4.1, używanie monitora z rozdzielczością WQHD (2560x1440 pikseli) w AmigaOS 4, a także recenzje najnowszych wersji systemu MorphOS oraz programów Wayfarer i Iris. Na deser obszerny wywiad z Michałem Schulzem. UWAGA! Kupując magazyn na papierze już teraz otrzymasz eBooka gratis!

Oprócz wersji papierowej, dostępna jest edycja cyfrowa na stronie amiga.org.pl. Magazyn można także zamówić w prenumeracie, z rabatem 20%.
Nadchodzi odświeżony RetroKomp 17
W marcu nowy, odświeżony numer magazynu RetroKomp! Tym razem znajdzie się w nim bardzo dużo tematów sprzętowych związanych z renowacją i naprawą naszych ulubionych komputerów. Piszemy też więcej o retro pecetach, konsoli Sony Playstation oraz urządzeniach opartych o technologię FPGA. W związku z tym sprawdzimy, między innymi, jakie funkcje udostępnia nowe oprogramowanie dla płyty MIST. Wbrew pozorom jest o czym mówić! W komplecie z numerem 17 otrzymacie plakat w formacie A3 z grafiką wykorzystywaną w poprzednich numerach magazynu (niedostępny w wersji cyfrowej).

AKTUALIZACJA: Wersję cyfrową można już pobierać, wersja na papierze jest wysyłana od 25 marca.
Wysyłamy paczki tylko Kurierem lub do Paczkomatów
Ze względu na dużą ilość błędnie dostarczonych paczek ze strony Poczty Polskiej podjęliśmy decyzję o wysyłce wszystkich paczek kurierem lub za pośrednictwem Paczkomatów InPost. Dzięki temu przesyłki będą docierać do Was szybciej, a my będziemy mieli ułatwiony sposób pakowania, monitorowania oraz odbioru dużej ilości paczek. W związku z tą zmianą ujednolicony został koszt wysyłki wszystkich paczek (wynosi on teraz 15 zł), niezależnie od wielkości i wagi.

Wysyłka odbywa się kurierem DPD lub GLS (w zależności od dostępności). Opcja wysyłki Paczkomatem jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Zamawiając produkty o wartości co najmniej 100 zł, otrzymujesz wysyłkę GRATIS!
Więcej Węgla 12  
Jest już nowy odcinek podcastu Więcej Węgla! Tym razem Adam mówi o zmianach w naszym sklepie, przedstawia najnowszą płytę z serii A2 Extra CD, jak również mówi o zmianach jakie będą dotyczyć magazyn RetroKomp.

Odcinek trwa 16 minut i można go pobierać także jako plik MP3 z naszej strony. Kolejny odcinek pojawi się juz w lutym. Zapraszamy do słuchania!
DODRUK: Amiga 500 - krok po kroku
Od 14 stycznia wysyłamy ostatnią (już trzecią) partię zamówionych książek Amiga 500 - krok po kroku. W książce autor zbiera najważniejsze informacje o najsłynniejszym modelu Amigi. Dowiemy się jak wykorzystać możliwości Workbencha 1.3, w jaki sposób rozbudować "pięćsetkę" i jak korzystać z urządzeń peryferyjnych. Przepraszamy za opóźnienie, wynikło ono z niewywiązania się drukarni z ostatniej dostawy w grudniu 2020. Wszystkie paczki dotrą do Was w przyszłym tygodniu, czyli ok. 20 stycznia. Życzymy miłej lektury.

Przypominamy, że książka jest drukowana w twardej oprawie, w pełnym kolorze. W komplecie znajduje się także płyta CD w opakowaniu DVD z kolorową okładką oraz pełna wersja cyfrowa (eBook + ISO).
Zmiany w zgłoszeniach
Dziękujemy za przesyłanie zgłoszeń przy użyciu zakładki KONTAKT.

Przypominamy, że odpowiedzi są wysyłane zwykle w ciągu 48 godzin. Wysyłki, reklamacje i zgłoszenia obsługujemy od poniedziałku do piątku. Soboty i niedziele to czas, w którym skupiamy się regeneracji sił, aby planować dla Was nowe wydawnictwa.
A2 Extra CD #2 i inne zmiany
Zmieniamy niektóre zasady wydawania książek i magazynów. W tym roku podstawową formą będzie edycja cyfrowa, a wydania papierowe będą limitowane ilościowo. W związku z tym terminy niektórych premier zostały przesunięte. Pierwszym produktem wydanym w ten sposób jest płyta A2 Extra CD #2.

AKTUALIZACJA: Trwa wysyłka paczek. Wersja cyfrowa jest dostępna do pobrania z naszej strony, po zalogowaniu na swoje konto.
Wysyłka nowych paczek
Razem ze zmianami na stronie porządkujemy nasz magazyn. Nie wszystkie paczki z zamówień grudniowych udało nam się wysłać przed Świętami. Pakujemy je teraz i wysyłka potrwa jeszcze kilka dni - do połowy przyszłego tygodnia, czyli 13 stycznia. Informacje o nowych numerach paczek wysyłamy mailowo. Przepraszamy za opóźnienie.

Prosimy też o zwrócenie uwagi, że nadal nie jest możliwa wysyłka przesyłek międzynarodowych do niektórych krajów.
Aktualizacja informacji do końca tygodnia
Aktualizujemy wiadomości w zgłoszeniach przesłanych za pomocą strony AMIGA.net.pl, a także o wysłanych paczkach. Prosimy o cierpliwość, trwa przebudowa bazy danych i wszystkie informacje będą dostępne maksymalnie do końca tygodnia.

Informacje o aktualizacji prześlemy także mailowo, razem z nowymi linkami do wątków w zgłoszeniach.
AMIGA.net.pl zmienia się w Bitronic.pl!
Nasza strona przechodzi wiele zmian, wśród których najważniejsze to zmiana adresu oraz logo. Poza tym w Nowym Roku porządkujemy i rozbudowujemy plany wydawnicze oraz sposób dystrybucji produktów tak, aby trafiały do Was szybciej. Chcemy, aby nasza strona działała lepiej i wyglądała bardziej nowocześnie. Chcemy także pisać na tematy, które do tej pory były nieobecne lub tylko krótko sygnalizowane. W najbliższych dniach będziemy informować szczegółowo o konkretnych zmianach.

Na dobry początek zapraszamy do zakupów z rabatem 10%! Oferta jest ważna do 10 stycznia i dotyczy wszystkich produktów. Rabat jest naliczany po dodaniu przedmiotu do Koszyka.
Nowy dział: WYPRZEDAŻ
Wprowadzamy nowy dział na naszej stronie. W sekcji WYPRZEDAŻ znajdziecie książki i magazyny, które nie są przewidziane do dodruku i kończy się ich nakład na papierze. Aby je kupić trzeba się pospieszyć, bo później dostępne będą tylko wersje cyfrowe (nie dotyczy to wszystkich pozycji).

Przypominamy także, że wysyłka paczek za granicę do niektórych krajów nadal jest opóźniona ze względu na zagrożenie koronawirusem.
A2 Extra CD #2
Już niedługo kolejna płyta z serii Extra CD! Zestaw zawiera elektroniczny podręcznik systemu opracyjnego Amigi oraz oprogramowania pomocniczego. Można z niego korzystać za pomocą przycisku inteligentego wyszukiwania na Workbenchu. Całość została sformatowana jako dokument AmigaGuide, wraz z ilustracjami gotowymi do użycia nawet na domyślnym 4-kolorowym blacie. Więcej szczegółów można znaleźć tutaj.

W komplecie otrzymacie także diagram ze schematem używania najważniejszych elementów systemu operacyjnego Amigi w formacie A3.
Atari Fan #1 English Edition
Jest dostępny pierwszy anglojęzyczny numer magazynu Atari Fan! Jest to pismo dla użytkowników różnych komputerów Atari. W numerze znajdziecie między innymi: wywiad z Rodolphe`em Czubą, Jay Miner - trudne pytanie do Commodore, przeglądarki internetowe dla Atari ST, TT i Falcona, MP3 dla Atari STE i wiele innych ciekawych artykułów. Czasopismo ma 90 stron i jest drukowane w pełnym kolorze.

Atari Fan jest dostępny wyłącznie w wersji papierowej.
Spis treści można przeczytać tutaj. Magazyn jest już wysyłany!
Amigazyn 23/2020
Już jest całkiem nowy Amigazyn! Tym razem testujemy dla Was nowy scan doubler Indivision AGA MK3, czytnik dyskietek oparty na platformie Arduino, modyfikujemy płytę główną Amigi 500, aby uzyskać lepszy dźwięk. Ponadto w numerze piszemy o montażu dźwięku, tworzeniu prezentacji w oparciu o język programowania AMOS, jak również sprawdzamy zgodność systemu MorphOS z Amigą klasyczną. Czy można nim zastąpić Amigę 4000? To wszystko (i wiele więcej) znajdziecie w najnowszym numerze naszego magazynu.

AKTUALIZACJA: Amigazyn 23 jest już wysyłany! Zapraszamy również do pobierania wersji cyfrowej.
Amiga NG numer (9) 01/2020
Nadchodzi kolejny numer magazynu Amiga NG! Adam Mierzwa z zespołem przygotował jak zwykle wiele ciekawych artykułów, między innymi na temat wykorzystania komputera iMac G5, odświeżenia Power Maca G5 Dual 2.0 GHz, użycia programu Blender do modelowania druku 3D, emulacji sprzętu Commodore za pomocą popularnego programu VICE, jak również o grach takich jak Super Turr, Froggato & Friends i Multi Racer. Na deser w tym numerze przeczytacie wywiad z Krzysztofem Radzikowskim.

Magazyn można zamówić w wersji papierowej lub edycji cyfrowej.
Przypominamy, że jest dostępna
PRENUMERATA na dwa numery, dzięki której możesz oszczędzić 15% ceny!
Więcej Węgla 11  
Wracamy z nowym odcinkiem podcastu! Tematem jest książka Davida Pleasance`a pod tytułem Commodore: The inside story. Adam omawia swoje spostrzeżenia po lekturze, a także przedstawia część planów wydawniczych na drugą połowę roku.

Odcinek trwa 32 minuty i można go pobierać także jako plik MP3 z naszej strony.
MorphOS - tom trzeci
Już niedługo ukaże się trzecia książka o systemie MorphOS! A co wewnątrz? Autor przedstawi na konkretnych przykładach, jak poradzić sobie z czynnościami przydatnymi na głównym komputerze. Osobne rozdziały zajmą się funkcjami niezbędnymi w domu, w firmie oraz w podróży. W związku z tym książka będzie omawiała więcej kwestii sprzętowych, jak również praktycznych zastosowań sieciowych. Omówione zostaną mniej popularne funkcje, ale typowe dla systemów wywodzących się z Amigi klasycznej, a także najprostsze sposoby migracji ze sprzętu klasycznego - zarówno 68k, jak i PowerPC. Wśród nich, jednymi z najbardziej ciekawych tematów są: odczytywanie i nagrywanie dyskietek w formacie Amigi oraz obsługa klasycznych joysticków.

Książka ukaże się w ostatnim kwartale tego roku, jak zwykle w wersji cyfrowej i papierowej
Możesz również zamówić PAKIET TRZECH TOMÓW w niższej cenie - łączna objętość to aż 1400 stron!
Gry dla Commodore 64
Zapraszamy do nowego działu zawierającego gry dla słynnego C64! Aktualnie można w nim znaleźć dyskietki przygotowane przez redakcję magazynu K&A plus. Wśród dostępnych tytułów są między innymi: Tower of Rubble, Micro Hexagon, Bruce Lee - Refurn of Fury, Powerglove, Flappy Bird czy Bomberman.
Nowa dostawa czasopism
Dotarła nowa dostawa magazynów RetroKomp i Amigazyn. W tej chwili dostępnych jest większość archiwalnych numerów, w tym pierwsze numery wydane w latach 2014-2015.

Zapraszamy do zakupów w obniżonych cenach!
Amiga 500 - krok po kroku
Pracujemy nad kolejną ksiązką dotyczącą najsłynniejszej Amigi 500! Autor zbiera najważniejsze informacje o tym modelu. Dowiemy się jak wykorzystać możliwości systemu 1.3, w jaki sposób rozbudować "pięćsetkę" i jak korzystać z urządzeń peryferyjnych, w tym monitorów i drukarek. Poza tym prześledzimy historię najciekawszych gier, dem sceny komputerowej oraz programów użytkowych przydatnych każdego Amigowcowi.

Książka jest drukowana w kolorze, w komplecie płyta CD z opisywanym oprogramowaniem.
RetroKomp 16
Przedstawiamy nowy numer magazynu RetroKomp! Co można będzie w nim znaleźć? Między innymi: wywiady z Kamilem Trzaską oraz grupą RetroBones, recenzję gry The Rescue Expedition i test monitorów LCD obsługujących tryb PAL. Opowiemy o edytorach grafiki monochromatycznej, emulatorach polskiego komputera Elwro Junior 800, a także emulacji sprzętu retro na mobilnych konsolach.
Nowe informacje o realizacji zamówień
Zgodnie z zapowiedzią, od dzisiaj zaczynamy wysyłkę najnowszego Amigazynu 22 w wersji papierowej. Poczta zaczyna też przyjmować przesyłki zagraniczne, dlatego już teraz wysyłamy paczki do Niemiec, natomiast w przyszłym tygodniu przygotujemy paczki do innych krajów, w tym do Belgii i Finlandii. Prosimy o cierpliwość i zrozumienie, sytuacja zmienia się prawie z dnia na dzień. Dziękujemy!
Komoda & Amiga plus numer #15
Nowy numer magazynu K&A Plus jest dostępny! Można w nim przeczytać między innymi o komputerze AmigaOne X5000, emulacji Commodore 64 na Nintendo Wii, praktycznym wykorzystaniu Raspberry Pi 4, książce Commodore: A Company on the Edge, jak również o wielu grach, w tym Pumpkid, Timezone, Rygar AGA oraz Captive.

Magazyn jest dostępny również w wersji angielskiej.
Amigazyn 22
Pracujemy dla Was dalej - już wysyłamy nowy numer Amigazynu! Przeczytacie w nim między innymi: jak zdalnie sterować urządzeniami za pomocą Amigi, stworzyć własny styl Workbencha, dodawać nowe funkcje do konkretnych programów za pomocą ARexxa, rozszerzać system 1.3, korzystać z nietypowych bootblocków oraz wiele innych tematów.

Dostępna jest wersja papierowa oraz cyfrowa.
Ważna informacja o wysyłkach
Ze względu na ograniczenia w pracy Poczty, paczki zagraniczne będą wysłane z opóźnieniem. Jest to związane z sytuacją zagrożenia koronawirusowego w naszym kraju, w szczególności z zawieszeniem wielu połączeń lotniczych, którymi transportowane są paczki. Będziemy informować o zmianach na bieżąco.

AKTUALIZACJA: Opóźnienia pojawiają się także w transporcie paczek krajowych, w tym usług firmy InPost. Prosimy o wyrozumiałość.
Magazyn Atari Fan jest znowu w sprzedaży
Po długim okresie oczekiwania, magazyn Atari Fan jest znowu w magazynie! Aktualnie dostępne są numery: 5 i 6, oba wydane w formacie A4. Zwróćcie uwagę szczególnie na numer 6, który nie dość, że jest w całości kolorowy, to na dodatek ma objętość aż 140 stron! Ilość egzemplarzy jest ograniczona, dlatego spieszcie się z zamówieniami.

AKTUALIZACJA: Nakład magazynu Atari Fan jest już wyczerpany. Dziękujemy za wszystkie zamówienia!
Zmiana zasad dotyczących dodruków książek i czasopism
Ze względu na narastającą ilość drukowanych pozycji, postanowiliśmy uporządkować sprawę nowych nakładów książek i czasopism. Każda nowa pozycja dołącza do kolejki rzeczy wymagających dodruków. Lista oczekujących tytułów staje się bardzo długa, co powoduje konieczność bardzo częstych wizyt w drukarni — nawet co kilka dni. Sprawę mogłoby rozwiązać zwiększenie nakładów, ale to wymaga zamrożenia środków na dłuższy czas, a my chcemy wciąż robić nowe rzeczy dla Was.

Dlatego wymyśliliśmy rozwiązanie, które powinno być optymalne dla nas wszystkich. Dodruki będą realizowane kilka razy w roku, a przy pozycjach o wyczerpanym nakładzie będzie widniała data przewidywanego dodruku. Mamy nadzieję, że wprowadzona zmiana nie tylko usprawni nam pracę, ale przede wszystkim da Wam jasne informacje, kiedy oczekiwać dostawy zamówionych produktów.
Amiga NG numer (8) 03/2019
Już w lutym ukaże się nowy numer magazynu Amiga NG! Przeczytacie w nim, między innymi, o wymianie pasty termoprzewodzącej na procesorze G4, obsłudze drukarek w systemie MorphOS, korzystaniu z chmury, przeglądarce NetSurf dla AmigaOS 4 oraz projekcie AROS Linux Hosted.

Wersję cyfrową możecie kupić na stronie amiga.org.pl
Amiga User 9/2020
Co z nowym numerem magazynu Amiga User? Zostanie wydany w marcu! Przeczytacie w nim o klonach Amigi w technologii FPGA, instalacji napędu CD-ROM w obudowie A1200, scandoublerach do Amigi, używaniu pakietu AmiKit Crystal USB i wielu innych rzeczach. W numerze znajdziemy również relację z imprezy Amiga34 w Niemczech, gdzie mieliśmy okazję zaprezentować nasze produkty i rozmawiać z wieloma ciekawymi ludźmi.

Przypominamy, że nadal dostępny jest również numer specjalny Amiga User 8 z wieloma dodatkami. Kliknij tutaj, aby zobaczyć szczegóły.
AmigaOS 4 na weekend
Już w lutym ukaże się nowa książka Adama Mierzwy. Autor jest redaktorem magazynu Amiga NG przeznaczonego dla użytkowników komputerów Amiga nowej generacji oraz jej klonów, jak również twórcą strony internetowej dotyczącej komputerów AmigaOne. Książka jest uzupełnieniem pozycji AmigaOS 4 na co dzień autorstwa Krzysztofa "Radzika" Radzikowskiego. Została pomyślana jako samodzielny podręcznik „niedzielnego Amigowca”. Zawiera takie tematy jak podstawy obsługi Workbencha, uruchamianie gier, czy słynne „przesuwanie ikon”. Z pewnością może funkcjonować niezależnie jako poradnik dla przyszłych nabywców płyty głównej Tabor (AmigaOne 1222), którzy do tej pory nie mieli styczności z systemem AmigaOS 4.

Książka jest drukowana W PEŁNYM KOLORZE na papierze kredowym. Do wersji papierowej dołączamy edycję cyfrową gratis.
RetroKomp 2/2020 English Edition
Nowy numer RetroKomp magazynu w języku angielskim ukaże się w lutym. Tym razem można w nim przeczytać artykuły na temat emulatora dyskietek Raspberry Pi1541 do Commodore 64, projektowania CAD 3D na Atari ST, podstawach do budowy własnego komputera FPGA, rozszerzaniu poleceń języka Basic i wiele więcej!

Wszystkie szczegóły można znaleźć na stronie produktu.
Komoda & Amiga plus numer #14
Mamy już najnowszy numer magazynu Komoda & Amiga! Znajdziecie w nim między innymi recenzje gier Lala Prologue, Super Mario Bros C64 i Skill Grid, artykuły na temat gier wojennych na Commodore 64 oraz rozszerzenia pamięci A6095, a także wywiady z Henrikiem Stengaardem i Instant Remedy.
A2 Extra CD #1
W grudniu zaczynamy wysyłkę pierwszej płyty z nowej serii A2 Extra CD! Każdy numer będzie zawierał wyselekcjonowane tematycznie oprogramowanie z dodatkami. A2 Extra CD #1 jest zestawem ratunkowym pozwalającym uruchomić system operacyjny Amigi oraz oprogramowanie narzędziowe (menadżery plikowe, programy do odzyskiwania danych, sterowniki napędu CD, czytnika kart CF i inne) bez korzystania z twardego dysku. Dzięki temu można łatwo naprawić uszkodzony dysk lub przenosić dane nawet w sytuacjach awaryjnych.

Minimalne wymagania to: Kickstart 2.0 oraz przynajmniej 1 MB pamięci RAM. Oprócz płyty CD w komplecie: dyskietka ratunkowa DD, 10 nalepek na dyskietki Amiga Disk w różnych kolorach oraz kupon rabatowy na kolejne zakupy!

Zestaw można zamówić w wersji pudełkowej lub edycji cyfrowej. Sprawdź wszystkie szczegóły w dziale Programy!
Więcej Węgla 10  
Zapraszamy do odsłuchania jubileuszowego odcinka podcastu Więcej Węgla! Tym razem Adam rozmawia z Piotrem `Piterem` Krużyckim, fanem Atari i aktywnym członkiem społeczności retro, autorem wielu artykułów publikowanych w czasopiśmie RetroKomp, zaangażowanym również w reaktywację legendarnego magazynu Atari Fan. Rozmowa dotyczy porównania komputerów Amiga i Atari, w szczególności Atari Falcona z Amigą 1200.

Odcinek trwa 30 minut i można go pobierać także jako plik MP3 z naszej strony.
RetroKomp 15 na Silly Venture 2019
Będziemy obecni na imprezie Silly Venture odbywającej się w dniach 6-8 grudnia w Gdańsku! Z tej okazji wydajemy specjalny numer magazynu RetroKomp, do którego dołączamy dwie dyskietki z demonstracyjną wersją gry Verge World grupy Retro Bones - w wersji na Amigę oraz Atari ST. Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj.
Nadchodzi Amigazyn 21
Już niedługo kolejny numer czasopisma Amigazyn. Zawiera on między innymi: raport z niemieckiej imprezy Amiga34, test zamienników sprzętowych Amigi klasycznej, recenzję pakietu AmiKit Crystal USB, a także rozwiązanie konkursu z poprzedniego numeru.

W tym numerze znajdziecie także tłumaczenia materiałów prezentowanych na Amiga34 w Neuss.
Książka o programie Deluxe Paint jest dostępna
Zaczynamy wysyłkę książek dotyczących programu Deluxe Paint! Obejmuje ona wersje 3, 4 oraz 5, ze szczególnym uwzględnieniem funkcji przeznaczonych dla układów ECS oraz AGA. Dostępna jest także wersja cyfrowa, można ją kupić w komplecie z wydaniem papierowym lub osobno.
Amiga34 już za nami
Dziękujemy bardzo za odwiedzenie naszego stoiska na Amiga34 w Neuss! Spotkaliśmy wiele ciekawych osób, odbyliśmy wiele rozmów na temat Amigi i naszych przyszłych wydawnictw w języku angielskim oraz niemieckim. Impreza przyniosła wiele nowości, w tym: system MorphOS na platformie AMD64, urządzenia Vampire V4 Stand Alone i prezentację kart turbo Warp z procesorem 060/100 MHz, 256 MB RAM oraz wieloma dodatkami (tryby graficzne RTG, dekoder MP3 i inne). Do zobaczenia na kolejnej imprezie!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Amiga34. Pełny raport ukaże się w kolejnym numerze Amigazynu.


Specjalne wydanie magazynu Amiga User
Przedstawiamy specjalny numer magazynu Amiga User! Jest to dwujęzyczne wydanie - w języku angielskim i niemieckim, które będzie dostępne na imprezie Amiga34 w Neuss. Zestaw zawiera wiele dodatków, w tym: płytę CD z oprogramowaniem użytkowym, dyskietkę ratunkową, nalepki na dyskietki Amiga Disk oraz smycz do kluczy. Wysyłka rozpocznie się w połowie października.

Zamów specjalne wydanie Amiga User już teraz!
Startujemy z własnym kanałem na YouTube!
Pojawiły się pierwsze materiały na naszym kanale w serwisie YouTube. Adam Zalepa będzie na nim mówił o swojej pasji do komputerów retro, a także prezentował sprzęt i oprogramowanie. Dodatkowo na kanale będzie można obejrzeć, jak wyglądają nasze wydawnictwa. W pierwszym odcinku wspomniany został m.in. magazyn RetroKomp, gra Worthy, a także osprzęt do Commodore 64.

Kolejne filmy będą pojawiać się w odstępach miesięcznych. Zapraszamy do oglądania i komentowania!
Więcej Węgla 10  
Zapraszamy do odsłuchania jubileuszowego odcinka podcastu Więcej Węgla!Tym razem Adam rozmawia z Piotrem `Piterem` Krużyckim, fanem Atari i aktywnym członkiem społeczności retro, autorem wielu artykułów publikowanych w czasopiśmie RetroKomp, zaangażowanym również w reaktywację legendarnego magazynu Atari Fan. Rozmowa dotyczy porównania komputerów Amiga i Atari, w szczególności Atari Falcona z Amigą 1200.

Odcinek trwa 30 minut i można go pobierać także jako plik MP3 z naszej strony.
Amiga NG numer (7) 02/2019
Koniecznie sprawdźcie zawartość nowego numeru magazynu Amiga NG! Będzie można w nim przeczytać między innymi o tworzeniu logotypu w programie LightWave 3D, programowaniu za pomocą platformy API2, używaniu skanerów w systemie MorphOS i wymianie dysku na SSD. Magazyn zmienia się też wizualnie. Szczegóły można przeczytać tutaj

Magazyn można także zamówić w wersji cyfrowej na stronie amiga.org.pl.
Komoda & Amiga plus #13
Mamy już najnowszy numer magazynu K&A plus! Tym razem przeczytacie w nim, między innymi, o grach Yoomp! 64, Alien Invasion, Tenebra Macabre, Barbarian+, The Settlers, Tiger Claw, Bridge Strike, Pong 4k, Trap Runner, a także wywiady z następującymi osobami: Carl-Henrik Skarstedt, Gunnar Kristjansson, Roy Widding, Volker Wertich. Więcej informacji na stronie produktu.
RetroKomp w kolorze
Nadchodzi kolejny numer magazynu RetroKomp! Wśród zmian najważniejszą jest druk w pełnym kolorze oraz nowy układ stron, który można było już zobaczyć w numerze 13/2019. Tym razem zajmujemy się między innymi optymalizacją kodu dla procesora Z80, programowaniem mowy na C64, grą Rikki & Vikki na konsolę Atari 7800, jak również piszemy jak zbudować swój własny komputer oparty o technologię FPGA.
Więcej Węgla 9  
Ukazał się kolejny odcinek podcastu Więcej Węgla! Tematem odcinka jest rynek komputerowy w latach `80-tych i jego dynamiczny rozwój.

Odcinek trwa 25 minut i można go pobierać także jako plik MP3 z naszej strony.
Więcej Węgla 8  
Jest już nowy odcinek podcastu Więcej Węgla! Poruszana tematyka to emulacja, jej rodzaje, wady i zalety. Nagranie zostało przeprowadzone na sprzęcie wyższej jakości niż poprzednie odcinki. Adam zapowiada też publikację własnych materiałów wideo.

Odcinek trwa 32 minuty i można go pobierać także jako plik MP3 z naszej strony.
Nowy numer angielskiego magazynu RetroKomp
Jest już dostępny nowy numer magazynu RetroKomp w języku angielskim! Znajdziecie w nim między innymi artykuły o klonach ZX Spectrum, komputerach używanych na Litwie, kompresji danych na Commodore, grach 3D na Atari ST/STE, raytracingu na Amidze 500 oraz wiele innych.

Magazyn można zamówić w wersji papierowej lub tańszej edycji cyfrowej.
Amigazyn 20
W czerwcu ukaże się jubileuszowy numer Amigazynu, a w nim między innymi: skupiamy uwagę na nowym świetnym programie GoADF!, testujemy joysticki, porównujemy karty ACA 1233 i Apollo 1240, odnawiamy Amigę 1200 i sprawdzamy działanie systemu MorphOS na emulatorze QEMU. Ogłaszamy też konkurs z nagrodami!

Zobacz szczegóły numeru
Więcej Węgla 7  
Zapraszamy do odsłuchania najnowszego odcinka podcastu Więcej Węgla. Tym razem Adam mówi o historii gier wideo, ze szczególnym uwzględnieniem sylwetki wynalazcy Ralpha Baera.

Odcinek trwa 25 minut i można go pobrać również jako plik MP3 z naszej strony.
Komoda & Amiga plus numer #1-5
Wydanie specjalne magazynu K&A plus jest dostępne! Jest to numer zbiorczy zawierający najlepsze artykuły z pierwszych pięciu wydań czasopisma, czyli z okresu 2015-2016. Numer ma 100 stron i można go kupić tylko w formie papierowej..
Amiga User 7/2019
Już niedługo ukaże się nowy numer magazynu Amiga User! Można w nim przeczytać między innymi o wykorzystaniu Basica w sekwencji startowej, sztuczkach w języku AMOS, a także tworzeniu trójwymiarowych czcionek. Jak zwykle magazyn można zamówić w wersji cyfrowej lub papierowej. Szczegóły można przeczytać tutaj.

Numer jest już dostępny!


Pong 4K - nowa gra dla Amigi z układami AGA
Już w czerwcu ukaże się kolejna nowa gra! Tym razem będzie to odświeżona wersja słynnego klasycznego hitu, w futurystycznej oprawie. Gra jest bardzo dynamiczna, posiada animowane intro w trybie HAM, a podczas rozgrywki odtwarzane są ścieżki AudioCD.

Pong 4K zajął trzecie miejsce w konkursie GameDev na imprezie RetroKomp w Gdańsku. Wymagana jest Amiga z układami AGA, gra działa także na nierozbudowanej konsoli CD32. Dostępna jest wersja pudełkowa z plakatem lub cyfrowa w niższej cenie.

Gra jest już dostępna! Zobacz szczegóły wydania pudełḱowego
Reedycja ksiązki Amiga od A do Z - wydanie jubileuszowe 1998-2019
Jubileuszowe wydanie ksiązki Amiga od A do Z jest faktem! Dostępna jest wersja cyfrowa, natomiast papierowe książki będą wysyłane od przyszłego tygodnia. Jest to nowe wydanie książki z okazji dwudziestolecia pracy Adama Zalepy. Autor zaprasza Czytelników do poznania komputerów Amiga - zarówno ich systemu operacyjnego, dodatkowego oprogramowania, jak również elementów sprzętowych. Oryginalny tekst w wielu miejsach został poprawiony i uaktualniony, a cała ksiązka ma bardziej nowoczesny układ.

Zobacz pełny zestaw wydania jubileuszowego
Nowy program - GoADF!
Przedstawiamy nowy polski program przeznaczony do obsługi plików ADF! Za jego pomocą można nie tylko nagrywać obrazy dyskietek, ale także przeglądać zawartość plików, montować wirtualne napędy, tworzyć kolekcje plików, odczytywać szczegółowe informacje o obrazach dyskietek i wykonywać wiele innych operacji. Kupując dowolną opcję prenumeraty czasopisma Amigazyn możecie kupić GoADF! ze zniżką aż 30!
Więcej Węgla 5 i 6  
Są już dostępne dwa kolejne odcinki naszego podcastu! Poruszona tematyka to giełdy komputerowe oraz 25-lecie bankructwa firmy Commodore. Oba odcinki trwają po 30 minut i można je pobrać także jako pliki MP3 z naszej strony: odcinek 5 oraz odcinek 6.
;  
RetroKomp też się zmienia
Za chwilę rozpoczynamy wysyłkę najnowszego numeru czasopisma RetroKomp! Nasz magazyn zmienia formę i począwszy od tego numeru znajdziecie w nim odświeżony układ oraz wybrane strony drukowane w kolorze. Od następnego numeru RetroKomp będzie drukowany w całości kolorowy, na papierze kredowym!

Zobacz spis treści nowego numeru
Więcej Węgla 4  
Można już posłuchać najnowszego odcinka podcastu Więcej Węgla! Tym razem mowa jest w nim o systemach operacyjnych i różnicach w interfejsie użytkownika na przestrzeni lat. Odcinek trwa 25 minut i można go pobrać również bezpośrednio z naszej strony jako plik MP3. Zapraszamy!
Amigazyn 19 w kolorze
Zapraszamy do pobierania najnowszego Amigazynu! Od tego numeru magazyn będzie drukowany w pełnym kolorze, ze zmienionym układem stron. Mamy nadzieję, że bardziej nowoczesny wygląd będzie się Wam podobał. Jednocześnie musimy nieco zmniejszyć objętość i podnieść cenę (tylko o 3 zł), ale postaramy się to zrekompensować lepszą jakością naszego czasopisma. Wersja na papierze będzie wysyłana w przyszłym tygodniu.

Zobacz spis treści oraz przykładowe strony po zmianach!
Więcej Węgla 3  
Jest już dostępny nowy odcinek podcastu Więcej Węgla! Adam zajął się tematyką komputerów ZX Spectrum oraz ich twórcy, brytyjskiego konstruktora sir Clive`a Sinclaira. Odcinek można pobrać także z naszej strony jako plik MP3. Zapraszamy do słuchania!
Bridge Strike - nowa gra od Project R3D
Przedstawiamy nową grę autorstwa grupy Project R3D! Zasiądź za sterami samolotu bojowego i walcz o pokój. Jesteś naszą ostatnią nadzieją! Bridge Strike można zamówić w wersji CD oraz na dyskietkach. Do pełnego kompletu dołączamy plakat w formacie A3.Gra zajęła drugie miejsce w konkursie GameDev na imprezie RetroKomp w Gdańsku. Gra jest już dostępna!

Możesz zamówić także edycję cyfrową z dodatkami - zobacz szczegóły tutaj!
Komoda & Amiga plus numer #12
Jest już dostępny nowy numer magazynu K&A Plus. W numerze między innymi recenzje gier: Planet X2, Portal, Blastopia, Worthy, Alar City, Flashback, artykuły: Bańka retro, Gadające Głowy: Czy rzeczywiście gramy w gry retro, Wacka demoscena, cz. II, Psygnosis, a także wywiady: Derek Morris, Tim Wright, Paolo Besser.
Amiga NG numer 6
Nowy numer magazynu dla użytkowników Amigi Nowej Generacji jest już dostępny! Przeczytacie w nim między innymi o grze Tower 57, możliwościach przeglądarki Odyssey, o serwisowaniu ciekłego chłodzenia procesorów G5, wymianie matrycy w PowerBooku G4 i wiele innych tematów. Szczegóły numeru 6 można znaleźć tutaj.

Zobacz też archiwalne numery magazynu!
Więcej Węgla 2  
Zapraszamy do odsłuchania drugiego odcinku podcastu Więcej Węgla. Tym razem Adam porusza problematykę rozwoju oprogramowania, a cała historia rozpoczyna się w latach `60-tych ubiegłego wieku. Odcinek ma 37 minut i można go słuchać już na 9 platformach. Z naszej strony można również pobrać wersję MP3. .
Amiga User 6/2019
Najnowszy numer magazynu Amiga User jest już dostępny! Nowy eBook jest widoczny na liście produktów po zalogowaniu. W numerze między innymi: rozszerzenia sprzętowe dla różnych modeli Amigi, najlepsze monitory LCD, odczytywanie dyskietek Not-DOS, tworzenie wykresów 2D/3D i wiele innych tematów! Wersja papierowa będzie wysyłana od przyszłego tygodnia.
Nowa książka: Deluxe Paint
Kontynuujemy temat najlepszych programów dla Amigi! Kolejna książka dotyczy legendarnego programu Deluxe Paint. Omówiona zostanie wersja 3, 4 oraz 5, ze szczególnym uwzględeniem funkcji przeznaczonych dla układów ECS oraz AGA. Książka po raz pierwszy pojawi się jednocześnie w dwóch wersjach językowych! Więcej szczegółów można przeczytać tutaj.
Amiga od A do Z - nowe informacje
Zobacz jak będzie wyglądać nowe wydanie książki Amiga od A do Z. Jest to reedycja książki z okazji dwudziestolecia oryginalnego wydania, które miało miejsce w 1998 roku. Oryginalny tekst w wielu miejscach został poprawiony i uaktualniony. Książka będzie dostępna w marcu.
Więcej Węgla 1  
Adam Zalepa rozpoczął nagrywanie własnego podcastu pod tytułem Więcej Węgla. W programie będzie mowa o Amidze, a także innych tematach związanych z komputerami retro. Odcinki będą poświęcone konkretnym zagadnieniom, a podcast będzie zawierał nie tylko komentarz autora, ale także materiał przygotowany wcześniej - związany z tematyką odcinka. Pojawią się goście, nie tylko Amigowcy.

Zapraszamy do słuchania! Podcast aktualnie dostępny jest w serwisach Anchor i Spotify. Można go pobrać także w formie MP3 tutaj.
Zbierz całą kolekcję!
Nasze oprogramowanie można kupić w dużych kartonowych pudełkach, które nie tylko ładnie wyglądają na półce, ale przede wszystkim chronią zawartość przed uszkodzeniem. Paczki wysyłamy w dodatkowych pudełkach gwarantujących bezpieczny transport.

Pełną ofertę można znaleźć w działach GRY oraz PROGRAMY.
Amigazyn 19
Zbliżamy się do kolejnego jubileuszu! Przedstawiamy Amigazyn 19, w którym przeczytacie między innymi: jak wykonać trójwymiarowe czcionki, jak szybko napisać własną grę, jak rozbudować Amigę 600, jak wykorzystać zaawansowane możliwości programu OctaMED oraz wiele innych tematów. Jak zwykle dostępna jest wersja na papierze lub tańszy eBook. Magazyn można zamówić także w jednej z nowych opcji prenumeraty.
Magazyn Amiga NG także po angielsku
Startujemy również z angielską edycją magazynu Amiga NG, przeznaczonego dla użytkowników systemów Amigi Nowej Generacji. Już w marcu będzie dostępny najnowszy numer 5, który jest odpowiednikiem polskiej wersji i będzie wydawany w niezmienionej formie. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną produktu, na której można zobaczyć między innymi przykładowe strony magazynu.
RetroKomp 13 i nowy dział Nintendo
Już niedługo nowy numer magazynu RetroKomp, a w nim między innymi: rozszerzamy pamięć w małym Atari, sprawdzamy funkcje w Sinclair Basicu i przyspieszamy PET-a. Poza tym w numerze pojawi się nowy dział Nintendo!
RetroKomp 0 - angielska edycja
Rozpoczynamy wysyłkę angielskiego wydania magazynu RetroKomp! W tym numerze znajdziesz: wielokolorową grafikę na ZX Spectrum, przesyłanie danych do Commodore 64, bezprzewodowy dysk do Atari, gry dla Apple II i wiele innych! Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie produktu. Prosimy zwrócić uwagę, że wersja cyfrowa będzie dostępna od nabliższego czwartku.
AmigaOS 4.1 Emulacja - na papierze kredowym
Przypominamy, że jest dostępna nowa partia książek AmigaOS 4.1 Emulacja. Tym razem druk został wykonany w lepszej jakości, na papierze kredowym. Ponadto uzupełniliśmy spis treści tej pozycji, można go zobaczyć na stronie produktu.
Wordworth 7 w praktyce
Od dziś dostępna jest cyfrowa edycja książki dotyczącej programu Wordworth 7. Wydanie na papierze będzie wysyłane od przyszłego tygodnia. O szczegółowych terminach wysyłek jak zwykle będziemy informować mailem.
Amiga User 6/2019
Przedstawiamy nowy numer magazynu Amiga User! Tym razem piszemy m.in. o rozszerzeniach sprzętowych dla różnych modeli Amigi, testujemy monitory LCD, odczytujemy dyskietki Not-DOS i wiele więcej. Jak zwykle, czasopismo jest dostępne w wersji papierowej lub w wersji eBook. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.
Nowa dostawa książek i magazynów
W nowym roku uzupełniamy brakujące książki i magazyny! W najbliższym tygodniu otrzymamy nową dostawę pozycji AMIGA OS 4.1 emulacja i AMIGA OS 3.1 - tom pierwszy. W przyszłym tygodniu pojawią się także brakujące archiwalne numery czasopism RetroKomp oraz Amigazyn.

KSIĄŻKI
Systemy operacyjne
Programowanie
Inne

CZASOPISMA
RetroKomp
Amigazyn
Atari Fan
Amiga NG

OPROGRAMOWANIE
Gry
Programy

Directory Opus

E-BOOKI
RetroKomp
Amigazyn
Amiga NG

Amiga User
RetroKomp English

Systemy operacyjne
Programowanie
Inne

INNE
Regulamin
Napisz do nasCopyright © 2013-2021
Bitronic.pl